HAKKIMIZDA

Çalışkan Ticaret olarak 1981 yılında civata, somun, pul vb. gibi küçük parçaların galvanizlenmesi ile galvaniz sektörüne ilk adımımızı atmış olduk. Ülkemizde galvanizli ürünlerin kullanımının yaygınlaşması ve galvaniz kaplamanın diğer yüzey kaplama metotlarına göre çeşitli üstünlüklerinin olması hem kullanıcı hemde imalatçılar tarafından daha iyi bilinmesi ile artan iş hacmimiz bizi bugünkü daha çok müşteri memnuniyetini sağlayacak modern tesisimizi kurmak için önümüzü açmıştır.

Teknolojiyi olarak kendini yenileyen galvaniz sektöründeki gelişmeleri sürekli olarak takip etmekte ve metotlarımıza bu gelişmeler doğrultusunda yön vermekteyiz. Firma olarak sürekli kendini geliştiren, iyileştiren, müşteri istek/beklentilerini analiz edip bu yönde hareket eden ve artan rekabet ortamında "ÇALIŞKAN GALVANİZ" olarak hız, uygun maliyet ve kalite gibi kavramların ne denli önemli olduğunu bilen ve faaliyetlerini buna göre düzenleyen bir "Çalışma Anlayışımız" vardır. 

Galvaniz ocağımız 12800 x 3200mm ebatlarında olup ,  Firmamız ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Standardı ve TSE-1461 Belgelerine sahip ve gerekliliklerini yerine getirmektedir.. Firmamız Sıcak Daldırma konusunda da faaliyet göstermekte olup,Müşterilerimizin tüm kaplama işlerinin tek bir çatı altında olmasını ve başka arayışlar içine girmemelerini sağlayarak günümüzün en kısıtlı kaynağı olan zamanı kendilerine geri vermekteyiz. "Galvaniz Bizim İşimiz" sloganıyla çıktığımız bu yol sektöre adım attığımız ilk günkü heyecanımızla sizlere hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.